Тостер Severin AT 4321
Фото 6 |
Severin AT 4321 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Severin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Severin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Severin AT 4321
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Severin AT 4321 czarny AGDM-TOS-SVN-044 | 135 zł |
Severin AT 4321 Ruszt do bułek Rozmrażanie 850W | 160 zł |
Toster Severin AT 4321 czarny | 135 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →