Тостер Sencor STS 7200WH
Фото 11 |
Sencor STS 7200WH білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor STS 7200WH
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SENCOR STS 7200WH | 120 zł |
Toster SENCOR STS 7200WH Biały | 120 zł |
Sencor STS 7200WH Rozmrażanie 930W | 120 zł |
Toster SENCOR STS 7200WH Biały | 120 zł |
Sencor STS 7200WH Rozmrażanie 930W | 120 zł |
Модификації Sencor STS 7200WH
Ціни на Sencor STS 7200WH |
---|---|---|---|---|
Sencor STS 7200WH | від 120 zł | 6 пропозицій | ||
Sencor STS 7201BK | від 110 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →