Бутербродниця Sencor SSM 4304RD
Фото 4 |
Sencor SSM 4304RD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SSM 4304RD
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SENCOR SSM 4304RD stal nierdzewna czarny czerwony | 131 zł |
Opiekacz SENCOR SSM 4304RD | 80 zł |
Sencor SSM 4304RD Trójkąty 700W | 80 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Sencor SSM 4304RD
Ціни на Sencor SSM 4304RD |
---|---|---|---|---|
Sencor SSM 4310WH | від 80 zł | 9 пропозицій | ||
Sencor SSM 4300SS | від 80 zł | 7 пропозицій | ||
Sencor SSM 4304RD | від 80 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →