Тостер Sencor STS 2607BK
Фото 9 |
Sencor STS 2607BK білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor STS 2607BK
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sencor 41008394 Toster Tworzywo Sztuczne 750 W Czarny STS 2607BK | 106 zł |
SENCOR Toster SENCOR STS 2607BK Czarny | 110 zł |
Toster Sencor TS 2607BK | 108 zł |
Sencor STS 2607BK toster elektryczny, czarny 111786 | 89 zł |
Sencor STS 2607BK Toster elektryczny | 80 zł |
Додаткові функції і можливості тостера / бутербродниці Sencor STS 2607BK:
- Довжина мережевого шнура – 85 см
Модификації Sencor STS 2607BK
Ціни на Sencor STS 2607BK |
---|---|---|---|---|
Sencor STS 2606WH | від 80 zł | 8 пропозицій | ||
Sencor STS 2607BK | від 80 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →