Бутербродниця Sencor SSM 1100
Фото 3 |
Sencor SSM 1100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SSM 1100
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SENCOR SSM 1100 producent kanapek biały | 66 zł |
Opiekacz SENCOR SSM 1100 | 50 zł |
Sencor Opiekacz do kanapek 15,5x22x9cm Sencor SSM 1100 biały | 82 zł |
Opiekacz SENCOR Opiekacz SENCOR SSM 1100 | 50 zł |
Sencor SSM 1100 Trójkąty 460W | 50 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →