Бутербродниця Sencor SSM 4220SS
Відео 1Фото 5 |
Sencor SSM 4220SS нержавіюча сталь червоний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SSM 4220SS
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SENCOR SSM 4220SS opiekacz do kanapek 700 W gofry opiekacz do paninitostów | 132 zł |
Opiekacz SENCOR SSM 4220SS | 130 zł |
Opiekacz Sencor SSM 4220SS | 91 zł |
Sencor SSM 4220SS Kwadraty 700W | 90 zł |
Sencor SSM 4220SS Kwadraty 700W | 90 zł |
Відеоогляди
Модификації Sencor SSM 4220SS
Ціни на Sencor SSM 4220SS |
---|---|---|---|---|
Sencor SSM 4220SS | від 90 zł | 7 пропозицій | ||
Sencor SSM 4221RD | від 80 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →