Toster Sencor STS 2607BK
Zdjęcia 9 |
Sencor STS 2607BK biały czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor STS 2607BK
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SENCOR Toster SENCOR STS 2607BK Czarny | 110 zł |
Toster Sencor TS 2607BK | 108 zł |
Sencor STS 2607BK Toster elektryczny | 80 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości tostera / opiekacza do kanapek Sencor STS 2607BK:
- Długość przewodu zasilającego - 85 cm
Modyfikacje Sencor STS 2607BK
Ceny na Sencor STS 2607BK |
---|---|---|---|---|
Sencor STS 2606WH | od 80 zł | 8 oferty | ||
Sencor STS 2607BK | od 80 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →