Toster Sencor SSM 4304RD
Zdjęcia 4 |
Sencor SSM 4304RD |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SSM 4304RD
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SENCOR SSM 4304RD stal nierdzewna czarny czerwony | 132 zł |
Opiekacz SENCOR SSM 4304RD | 80 zł |
Sencor SSM 4304RD Trójkąty 700W | 80 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Sencor SSM 4304RD
Ceny na Sencor SSM 4304RD |
---|---|---|---|---|
Sencor SSM 4310WH | od 80 zł | 8 oferty | ||
Sencor SSM 4304RD | od 80 zł | 9 oferty | ||
Sencor SSM 4300SS | od 80 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →