Тостер Eldom TO265C
Фото 8 |
Eldom TO265C - чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eldom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eldom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eldom TO265C
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Eldom to265c 900 W czarny tosty chrupiące bułki śniadaniowe | 155 zł |
Eldom TO265C Nele czarny AGDM-TOS-ELD-005 | 110 zł |
Toster ELDOM TO265 Nele Czarny | 114 zł |
ELDOM TOSTER NELE,NADSTAWKA NA BUŁKI,CZARNY TO265C | 139 zł |
Toster ELDOM TO265 Nele Czarny | 114 zł |
ще 7 пропозицій
Модификації Eldom TO265C
Ціни на Eldom TO265C |
---|---|---|---|---|
Eldom TO265B | від 112 zł | 10 пропозицій | ||
Eldom TO265C | від 106 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →