Toster Eldom TO265C
Zdjęcia 8 |
Eldom TO265C - czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eldom 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eldom.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eldom TO265C
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eldom to265c 900 W czarny tosty chrupiące bułki śniadaniowe | 170 zł |
Toster ELDOM TO265 Nele Czarny | 114 zł |
Eldom TO265C Nele czarny AGDM-TOS-ELD-005 | 110 zł |
Toster ELDOM Nele TO265C | 108 zł |
ELDOM TOSTER NELE,NADSTAWKA NA BUŁKI,CZARNY TO265C | 139 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Eldom TO265C
Ceny na Eldom TO265C |
---|---|---|---|---|
Eldom TO265B | od 116 zł | 9 oferty | ||
Eldom TO265C | od 106 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →