Toster Severin AT 2287
Zdjęcia 3 |
Severin AT 2287 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Severin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Severin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Severin AT 2287
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SEVERIN Toster AT 2287 | 129 zł |
Severin AT 2287 AGDM-TOS-SVN-007 | 94 zł |
Severin AT 2287 Ruszt do bułek 700W | 130 zł |
Toster SEVERIN AT2287 | 44 zł |
Toster SEVERIN AT 2287 | 109 zł |
Severin AT 2287 Ruszt do bułek 700W | 130 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości tostera / opiekacza do kanapek Severin AT 2287:
- Schowek na przewód
PolecamyPorównaj w tabeli →