Тостер Severin AT 9264
Фото 5 |
Severin AT 9264 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Severin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Severin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Severin AT 9264
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SEVERIN Automatyczny toster z 2 otworami na tosty toster z regulowanym sto | 121 zł |
Severin AT 9264 czarny AGDM-TOS-SVN-040 | 159 zł |
Toster Severin AT 9264 czarny | 157 zł |
Severin AT 9264 Ruszt do bułek Rozmrażanie 800W | 190 zł |
Toster Severin AT9264 800 W | 159 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →