Вафельниця Severin WA 2106
Фото 4 |
Severin WA 2106 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Severin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Severin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Severin WA 2106
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Severin Wa 2106 Gofrownica Czarny 351 x 242 x 98 cm 231 kg | 150 zł |
Gofrownica SEVERIN WA 2106 1200 W | 155 zł |
Severin WA 2106 AGDM-TOS-SVN-021 | 150 zł |
Gofrownica SEVERIN WA2106 | 150 zł |
Severin WA 2106 gofrownica duo, czarny 806001 | 209 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →