Вафельниця Steba WE 20
Фото 8 |
Steba WE 20 |
|
Мірна чаша для заповнення вафельниці тестом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Steba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Steba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Steba WE 20
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Steba WE 20 Volcano black gofrownica z innowacyjnym otworem do napełniania | 196 zł |
Steba WE 20 Volcano Stal AGDM-TOS-STBA-003 | 249 zł |
Gofrownica STEBA Volcano WE 20 700 W | 251 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →