Gofrownica Steba WE 20
Zdjęcia 8 |
Steba WE 20 |
|
Misa do napełniania gofrownicy ciastem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Steba 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Steba.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Steba WE 20
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Steba WE 20 Volcano gofrownica z innowacyjnym otworem do napełniania lejka | 207 zł |
Steba WE 20 Volcano Stal AGDM-TOS-STBA-003 | 249 zł |
Gofrownica STEBA Volcano WE 20 700 W | 238 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →