Кексниця Steba CM 3
Фото 5 |
Steba CM 3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Steba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Steba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Steba CM 3
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Steba CM 3 Cake-Maker edelstahl / schwarz | 286 zł |
Urządzenie do wypieku ciastek STEBA CM 3 | 344 zł |
Maszyna do produkcji muffiny Steba CM 3 | 349 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →