Babeczka Steba CM 3
Zdjęcia 5 |
Steba CM 3 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Steba 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Steba.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Steba CM 3
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Steba CM 3 Cake-Maker edelstahl / schwarz | 286 zł |
Urządzenie do wypieku ciastek STEBA CM 3 | 343 zł |
Maszyna do produkcji muffiny Steba CM 3 | 349 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →