Gofrownica MPM MGO-13
Wideo 2Zdjęcia 3 |
MPM MGO-13 |
|
W materiałach do produkcji gofrownicy o niezwykłym wyglądzie dominuje stal, pochodząca z Polski. Właściwie kolor modelu z czarnymi wstawkami na obwodzie koperty jest również dopasowany do niej. Wewnątrz urządzenia znajdują się dwa „siedziska” do przygotowywania gofrów, które pieczone są równomiernie i nie przyklejają się do powierzchni talerzy, ponieważ są pokryte powłoką nieprzywierającą.
Maksymalny pobór mocy urządzenia sięga 1400 W, natomiast temperaturę obszaru roboczego MPM MGO-13 można elastycznie regulować za pomocą dołączonego termostatu. Wskaźniki grzania i pracy urządzenia pomagają kontrolować proces przygotowywania pysznych gofrów. Należytą uwagę zwrócono na bezpieczeństwo pracy w konstrukcji urządzenia, dla którego przewidziano wygodny nienagrzewający się uchwyt, a także wygodę podłączania i przechowywania gofrownicy (posiada miejsce na zwinięcie przewodu zasilającego) .
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MPM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MPM.
Kup MPM MGO-13
Wszystkie ceny 13 →MPM MGO-13 Gofrownica do Przygotowania 2 Gofrów Płyty Pokryte Powłoką Zapo | 143 zł |
MPM Gofrownica MPM MGO-13 Inox | 180 zł |
MPM Gofrownica MGO-13 HKMPMGOMGO13000 | 160 zł |
Gofrownica MPM MGO-13 | 189 zł |
MPM MGO-13 | 180 zł |