Gofrownica MPM MGO-41
Zdjęcia 11 |
MPM MGO-41 biały czarny |
|
Płynna regulacja temperatury.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MPM MGO-41
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gofrownica MPM MGO-41 Biały | 179 zł |
Gofrownica mocna srebrna 2 duże gofry MPM MGO-41 1600W | 179 zł |
Gofrownica MPM MGO-41 Biały | 199 zł |
MPM MGO-41 1600W Regulacja temperatury | 179 zł |
Gofrownica mocna srebrna 2 duże gofry MPM MGO-41 1600W | 189 zł |
MPM MGO-41 1600W Regulacja temperatury | 199 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →