Toster MPM MOP-48M
Zdjęcia 5 |
MPM MOP-48M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MPM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MPM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MPM MOP-48M
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MPM - MOP-48M - Opiekacz do kanapek - Toster do kanapek - na 4 trójkątne k | 103 zł |
MPM Opiekacz do kanapek MOP-48M inox-czarny HKMPMOKMOP48M00 | 59 zł |
Opiekacz MPM MOP-48M | 79 zł |
MPM MOP-48M 5903151036445 | 79 zł |
Opiekacz MPM MOP-48M | 64 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →