Вафельниця MPM MGO-20 (MGO-20M)
MPM MGO-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPM MGO-20
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MPM MGO-20M Gofrownica do Przygotowania 2 Gofrów Płyty Pokryte Powłoką Zap | 98 zł |
MPM Gofrownica 1000W inox MGO-20M HKMPMGOMGO20M00 | 111 zł |
Gofrownica MPM MGO-20M Czarno-srebrny | 110 zł |
Gofrownica MPM MGO-20M | 109 zł |
MPM Gofrownica 1000W inox MGO-20M 39458 | 116 zł |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →