Вафельниця MPM MGO-41
Фото 11 |
MPM MGO-41 білий чорний |
|
Плавне регулювання температури.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPM MGO-41
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gofrownica MPM MGO-41 Biały | 179 zł |
Gofrownica mocna srebrna 2 duże gofry MPM MGO-41 1600W | 179 zł |
Gofrownica MPM MGO-41 Biały | 183 zł |
MPM MGO-41 1600W Regulacja temperatury | 179 zł |
Gofrownica mocna srebrna 2 duże gofry MPM MGO-41 1600W | 189 zł |
MPM MGO-41 1600W Regulacja temperatury | 199 zł |
Модификації MPM MGO-41
Ціни на MPM MGO-41 |
---|---|---|---|---|
MPM MGO-41 | від 179 zł | 8 пропозицій | ||
MPM MGO-41C | від 179 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →