Вафельниця MPM MGO-13
Відео 2Фото 3 |
MPM MGO-13 |
|
У матеріалах виготовлення вафельниці з неординарною зовнішністю родом з Польщі переважає сталь. Власне, під стать їй виконаний і забарвлення моделі з чорними вставками по периметру корпусу. Усередині приладу передбачено два посадкових місця» під приготування вафель, які рівномірно пропікаються і не прилипають до поверхні пластин, оскільки на них нанесено антипригарне покриття. Максимально споживана пристроєм потужність досягає позначки 1400 Вт, при цьому температуру робочої зони MPM MGO-13 можна гнучко регулювати за допомогою поставленого на озброєння термостата. Своє пособництво в контролі над процесом приготування смачних вафель надають індикатори нагріву та роботи пристрою. Належну увагу в конструкції приладу приділено безпеці експлуатації, для чого передбачена зручна ручка, що не нагрівається, а також зручності підключення і зберігання вафельниці (в ній є місце для намотування мережевого шнура).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.
Купити MPM MGO-13
Усі ціни 18 →MPM - MGO13 - Gofrownica do jednoczesnego przygotowania dwóch gofrów Duże | 165 zł |
MPM Gofrownica MPM MGO-13 Inox | 195 zł |
MPM Gofrownica MGO-13 HKMPMGOMGO13000 | 160 zł |
Gofrownica MPM MGO-13 1400 W | 159 zł |
MPM MGO-13 AGDM-TOS-MPM-013 | 165 zł |