Toster MPM MOP-43M
MPM MOP-43M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MPM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MPM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MPM MOP-43M
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MPM - MOP 43M Opiekacz kuchenny 3 w 1 - Opiekacz do kanapek grill gofrowni | 176 zł |
MPM Opiekacz MPM MOP-43M 3 w 1 Czarno-srebrny | 219 zł |
MPM Opiekacz 3w1 MOP-43M HKMPMOKMOP43M00 | 196 zł |
MPM MOP-43M 3w1 5903151013972 | 209 zł |
MPM MOP-43M 3w1 czarno-srebrny AGDM-OPI-MPM-023 | 219 zł |
pokaż 13 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →