Toster Adler AD 3040
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Adler AD 3040 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 3040
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ADLER EUROPE AD 3040 Sandwich Maker 5in1 Kanapki Tosty Grill Gofry Ciastec | 105 zł |
Opiekacz Adler AD 3040 5w1 | 159 zł |
Adler AD 3040 AGDM-OPI-ADL-003 | 130 zł |
Opiekacz ADLER AD 3040 5w1 | 150 zł |
Opiekacz ADLER 800W 4 trójkąty Czarny-inox 5902934832168 | 225 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →