Вафельниця Adler AD 3038
Фото 12 |
Adler AD 3038 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adler AD 3038
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Adler Gofrownica o mocy 1500 W AD 3038 biała | 84 zł |
Waflownica ADLER AD 3038 1500 W | 86 zł |
Waflownica ADLER AD 3038 Biały | 84 zł |
Waflownica Wypiekacz Opiekacz Urządzenie Wypieku Wafli Rożków Rurek 1200W | 88 zł |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →