Вафельниця Teesa TSA3225
Фото 4 |
Teesa TSA3225 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teesa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teesa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teesa TSA3225
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gofrownica Teesa na 2 duże gofry 1000W TSA3225 | 96 zł |
TEESA Gofrownica 2 duże gofry 1000W teflon HKTEEGOTSA03225 | 103 zł |
TEESA Gofrownica 2 duże gofry 1000W teflon 45084 | 103 zł |
Teesa TSA3225 1000W | 110 zł |
Gofrownica TEESA TSA3225 1000 W | 89 zł |
Teesa TSA3225 1000W | 110 zł |
Додаткові функції і можливості тостера / бутербродниці Teesa TSA3225:
- Довжина мережевого шнура – 68 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →