Gofrownica Teesa TSA3225
Zdjęcia 4 |
Teesa TSA3225 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teesa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teesa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teesa TSA3225
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gofrownica Teesa na 2 duże gofry 1000W TSA3225 | 89 zł |
TEESA Gofrownica 2 duże gofry 1000W teflon HKTEEGOTSA03225 | 103 zł |
TEESA Gofrownica 2 duże gofry 1000W teflon 45084 | 103 zł |
Teesa TSA3225 1000W | 110 zł |
Gofrownica TEESA TSA3225 1000 W | 89 zł |
Teesa TSA3225 1000W | 110 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości tostera / opiekacza do kanapek Teesa TSA3225:
- Długość przewodu zasilającego - 68 cm
PolecamyPorównaj w tabeli →