Toster Eldom ST11
Zdjęcia 4 |
Eldom ST11 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eldom 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eldom.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eldom ST11
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
eldom ST11 Ruddy Duo opiekacz do kanapek trójkątne tosty z powłoką zapobie | 79 zł |
Eldom Opiekacz do kanapek ST11 CERAMICZNY HKELDOKOPST11RU | 62 zł |
Opiekacz ELDOM ST11 Ruddy | 79 zł |
Eldom ST11 Ruddy czarny AGDM-OPI-ELD-001 | 65 zł |
Eldom Opiekacz do kanapek ST11 CERAMICZNY 38390 | 69 zł |
pokaż 11 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →