Toster Berlinger Haus Black Rose BH-9145
Zdjęcia 6 |
Berlinger Haus Black Rose BH-9145 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Black Rose BH-9145
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sandwich maker black- rose gold BH/9145 | 112 zł |
TOSTER OPIEKACZ DO KANAPEK BERLINGER HAUS BH-9145 | 159 zł |
Opiekacz BERLINGER HAUS BH-9145 | 176 zł |
Toster Opiekacz Do Kanapek Berlinger Haus Bh-9145 Lumarko! | 192 zł |
TOSTER OPIEKACZ DO KANAPEK BERLINGER HAUS BH-9145 | 209 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości tostera / opiekacza do kanapek Berlinger Haus Black Rose BH-9145:
- Rozmiar formy: 225x130 mm
PolecamyPorównaj w tabeli →