Тостер Berlinger Haus Burgundy BH-9388
Фото 4 |
Berlinger Haus Burgundy BH-9388 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Burgundy BH-9388
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Toster BERLINGER HAUS BH-9388 | 245 zł |
TOSTER DO GRZANEK BERLINGER HAUS BH-9388 BURGUNDY | 269 zł |
Toster BERLINGER HAUS BH-9388 | 245 zł |
Toster Burgundy BH/9388, czerwony, 750 - 850 W, | 249 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Berlinger Haus Burgundy BH-9388
Ціни на Berlinger Haus Burgundy BH-9388 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Moonlight BH-9393 | від 180 zł | 1 пропозиція | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-9391 | від 199 zł | 9 пропозицій | ||
Berlinger Haus Crystal BH-9229 | від 168 zł | 1 пропозиція | ||
Berlinger Haus Purple Eclipse BH-9392 | від 229 zł | 8 пропозицій | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-9388 | від 245 zł | 8 пропозицій | ||
Berlinger Haus Metallic Line BH-9395 | від 157 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →