Тостер Berlinger Haus Aquamarine BH-9391
Фото 4 |
Berlinger Haus Aquamarine BH-9391 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Aquamarine BH-9391
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Berlingerhaus Toster stal szlachetna akwamaryn Metallic Line BH-9391 BH/93 | 210 zł |
Toster BERLINGER HAUS BH-9391 | 245 zł |
TOSTER DO GRZANEK BERLINGER HAUS BH-9391 AQUAMARINE | 269 zł |
Toster kuchenny ze stali nierdzewnej BERLINGERHAUS AQUAMARINE, wielofunkcy | 199 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Berlinger Haus Aquamarine BH-9391
Ціни на Berlinger Haus Aquamarine BH-9391 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Moonlight BH-9393 | від 180 zł | 1 пропозиція | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-9391 | від 199 zł | 8 пропозицій | ||
Berlinger Haus Crystal BH-9229 | від 168 zł | 1 пропозиція | ||
Berlinger Haus Purple Eclipse BH-9392 | від 229 zł | 8 пропозицій | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-9388 | від 245 zł | 8 пропозицій | ||
Berlinger Haus Metallic Line BH-9395 | від 157 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →