Бутербродниця Berlinger Haus Black Silver BH-9140
Фото 5 |
Berlinger Haus Black Silver BH-9140 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Silver BH-9140
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Berlinger Haus BH/9140 urządzenie do kanapek stal nierdzewna | 168 zł |
Opiekacz Berlinger Haus ELEKTR. OPIEKACZ TOSTER 900W SANDWICH MAKER BERLIN | 190 zł |
OPIEKACZ DO KANAPEK SANDWICH MAKER BERLINGER HAUS BH-9140 | 199 zł |
Opiekacz BERLINGER HAUS BH-9140 | 192 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →