Toster Berlinger Haus Black Silver BH-9140
Zdjęcia 5 |
Berlinger Haus Black Silver BH-9140 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Black Silver BH-9140
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Berlinger Haus BH/9140 urządzenie do kanapek stal nierdzewna | 154 zł |
OPIEKACZ DO KANAPEK SANDWICH MAKER BERLINGER HAUS BH-9140 | 199 zł |
Opiekacz Berlinger Haus ELEKTR. OPIEKACZ TOSTER 900W SANDWICH MAKER BERLIN | 190 zł |
Opiekacz BERLINGER HAUS BH-9140 | 192 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →