Toster Berlinger Haus Purple Eclipse BH-9392
Zdjęcia 4 |
Berlinger Haus Purple Eclipse BH-9392 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Purple Eclipse BH-9392
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Berlingerhaus Toster stal szlachetna purpur Metallic Line BH-9392 BH/93 | 298 zł |
Toster BERLINGER HAUS BH-9392 | 245 zł |
TOSTER DO GRZANEK BERLINGER HAUS BH-9392 PURPLE ECLIPSE | 265 zł |
Toster BERLINGER HAUS BH-9392 | 239 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Berlinger Haus Purple Eclipse BH-9392
Ceny na Berlinger Haus Purple Eclipse BH-9392 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Metallic Line BH-9395 | od 157 zł | 1 oferta | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-9388 | od 245 zł | 8 oferty | ||
Berlinger Haus Purple Eclipse BH-9392 | od 229 zł | 8 oferty | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-9391 | od 199 zł | 7 oferty | ||
Berlinger Haus Moonlight BH-9393 | od 180 zł | 1 oferta | ||
Berlinger Haus Crystal BH-9229 | od 168 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →