Toster Haden Heritage 194244
Wideo 3Zdjęcia 8 |
Haden Heritage 194244 |
|
Model posiada kilka regulatorów, które w razie potrzeby pozwolą na wykonanie 2 tostów.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Haden 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Haden.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Haden Heritage 194244
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HADEN Toster Heritage turkusowy HKHADTO20694700 | 492 zł |
Haden Heritage HAD206947 turkusowy AGDM-TOS-HADN-003 | 380 zł |
Toster Haden Heritage HAD206947 Turkusowy | 499 zł |
Toster HADEN Heritage Turkusowy | 385 zł |
Toster HADEN Heritage Turkusowy | 385 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Haden Heritage 194244
Ceny na Haden Heritage 194244 |
---|---|---|---|---|
Haden Heritage 194220 | od 628 zł | 1 oferta | ||
Haden Heritage 203953 | od 428 zł | 9 oferty | ||
Haden Heritage 194244 | od 349 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →