Тостер Haden Dorset 75003
Фото 7 |
Haden Dorset 75003 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haden 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haden.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haden Dorset 75003
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HADEN Toster dwuszczelinowy Dorset popielaty HKHADTOHAD20921 | 344 zł |
Haden Dorset HAD209214 popielaty AGDM-TOS-HADN-005 | 340 zł |
Toster HADEN Dorset Beżowy | 340 zł |
HADEN Toster dwuszczelinowy Dorset popielaty 122638 | 344 zł |
Toster HADEN Dorset Beżowy | 340 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →