Toster Haden Dorset 75003
Zdjęcia 7 |
Haden Dorset 75003 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Haden 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Haden.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Haden Dorset 75003
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HADEN Toster dwuszczelinowy Dorset popielaty HKHADTOHAD20921 | 344 zł |
Haden Dorset HAD209214 popielaty AGDM-TOS-HADN-005 | 340 zł |
Toster HADEN Dorset Beżowy | 340 zł |
HADEN Toster dwuszczelinowy Dorset popielaty 122638 | 344 zł |
Toster HADEN Dorset Beżowy | 340 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →