Toster Berlinger Haus Metallic Line BH-9395
Zdjęcia 5 |
Berlinger Haus Metallic Line BH-9395 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Berlinger Haus Metallic Line BH-9395
Ceny na Berlinger Haus Metallic Line BH-9395 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Metallic Line BH-9395 | od 157 zł | 1 oferta | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-9388 | od 245 zł | 8 oferty | ||
Berlinger Haus Purple Eclipse BH-9392 | od 229 zł | 8 oferty | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-9391 | od 199 zł | 10 oferty | ||
Berlinger Haus Moonlight BH-9393 | od 180 zł | 1 oferta | ||
Berlinger Haus Crystal BH-9229 | od 168 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →