Тостер Berlinger Haus Metallic Line BH-9395
Фото 5 |
Berlinger Haus Metallic Line BH-9395 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Berlinger Haus Metallic Line BH-9395
Ціни на Berlinger Haus Metallic Line BH-9395 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Moonlight BH-9393 | від 180 zł | 1 пропозиція | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-9391 | від 199 zł | 10 пропозицій | ||
Berlinger Haus Crystal BH-9229 | від 168 zł | 1 пропозиція | ||
Berlinger Haus Purple Eclipse BH-9392 | від 229 zł | 8 пропозицій | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-9388 | від 245 zł | 7 пропозицій | ||
Berlinger Haus Metallic Line BH-9395 | від 157 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →