Тостер ETA Storio 9166 90040 (ETA916690040)
Фото 6 |
ETA Storio 9166 90040 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ETA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ETA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ETA Storio 9166 90040
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ETA Toster w stylu retro w całości z metalu STORIO - 980 W na 2 kromki nas | 395 zł |
Toster ETA Storio 9166 90040 Beżowy | 191 zł |
Toster ETA Storio Retro beżowy | 199 zł |
Toster ETA Storio beżowy ETA916690040 | 199 zł |
Eta Toster ETA Storio beżowy 916690040 | 199 zł |
ще 7 пропозицій
Модификації ETA Storio 9166 90040
Ціни на ETA Storio 9166 90040 |
---|---|---|---|---|
ETA Storio 9166 90040 | від 170 zł | 13 пропозицій | ||
ETA Storio 9166 90030 | від 167 zł | 13 пропозицій | ||
ETA Storio 9166 90020 | від 156 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →