Toster ETA Storio 9166 90040 (ETA916690040)
Zdjęcia 6 |
ETA Storio 9166 90040 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ETA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ETA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ETA Storio 9166 90040
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ETA Toster w stylu retro w całości z metalu STORIO - 980 W na 2 kromki nas | 394 zł |
Toster ETA Storio 9166 90040 Beżowy | 191 zł |
ETA Storio 9166 90040 | 190 zł |
Toster ETA Storio 9166 90040 Beżowy | 191 zł |
Toster ETA Storio beżowy ETA916690040 | 199 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje ETA Storio 9166 90040
Ceny na ETA Storio 9166 90040 |
---|---|---|---|---|
ETA Storio 9166 90040 | od 170 zł | 13 oferty | ||
ETA Storio 9166 90020 | od 156 zł | 11 oferty | ||
ETA Storio 9166 90030 | od 167 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →