Waga Berlinger Haus BH-9434
Zdjęcia 9 |
Berlinger Haus BH-9434 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus BH-9434
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Berlingerhaus Waga kuchnia cyfrowa okrągła 5 kg liliowa kolekcja zaćmienia | 42 zł |
ELEKTRONICZNA WAGA KUCHENNA BERLINGER HAUS BH-9434 | 78 zł |
Waga kuchenna Berlinger Haus BH-9434 fioletowa | 84 zł |
Waga kuchenna BERLINGER HAUS BH/9434 | 85 zł |
Elektroniczna Waga Kuchenna Berlinger Haus Bh-9434 Lumarko! | 91 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus BH-9434
Ceny na Berlinger Haus BH-9434 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus BH-9428 | od 63 zł | 7 oferty | ||
Berlinger Haus BH-9426 | od 59 zł | 1 oferta | ||
Berlinger Haus BH-9431 | od 78 zł | 5 oferty | ||
Berlinger Haus BH-9434 | od 42 zł | 6 oferty | ||
Berlinger Haus BH-9435 | od 63 zł | 3 oferty | ||
Berlinger Haus BH-9427 | od 42 zł | 7 oferty | ||
Berlinger Haus BH-9430 | od 89 zł | 4 oferty | ||
Berlinger Haus BH-9429 | od 89 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →