Waga Berlinger Haus BH-9224
Wideo 1Zdjęcia 15 |
Berlinger Haus BH-9224 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus BH-9224
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kuchnia elektryczna BERLINGER HAUS BH-9224 PURPLE | 64 zł |
Waga kuchenna Berlinger Haus BH-9224 fioletowa | 124 zł |
Waga kuchenna BERLINGER HAUS Purple Eclipse BH/9224 | 82 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Berlinger Haus BH-9224
Ceny na Berlinger Haus BH-9224 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus BH-9033 | od 79 zł | 3 oferty | ||
Berlinger Haus BH-9224 | od 64 zł | 4 oferty | ||
Berlinger Haus BH-9039 | od 79 zł | 6 oferty | ||
Berlinger Haus BH-9090 | od 63 zł | 2 oferty | ||
Berlinger Haus BH-9111 | od 61 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →