Waga Berlinger Haus BH-9223
Zdjęcia 17 |
Berlinger Haus BH-9223 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus BH-9223
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BERLINGERHAUS Inteligentna waga osobowa z analizą ciała 150 kg Purple Meta | 79 zł |
WAGA ŁAZIENKOWA BODY FAT BERLINGERHAUS BH-9223 | 105 zł |
Waga Łazienkowa Body Fat Berlingerhaus Bh-9223 Lumarko! | 121 zł |
WAGA ŁAZIENKOWA BODY FAT BERLINGERHAUS BH-9223 | 133 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus BH-9223
Ceny na Berlinger Haus BH-9223 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus BH-9356 | od 74 zł | 2 oferty | ||
Berlinger Haus BH-9102 | od 84 zł | 2 oferty | ||
Berlinger Haus BH-9104 | od 119 zł | 1 oferta | ||
Berlinger Haus BH-9223 | od 79 zł | 4 oferty | ||
Berlinger Haus BH-9217 | od 77 zł | 1 oferta | ||
Berlinger Haus BH-9108 | od 80 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →