Waga Berlinger Haus BH-9363
Zdjęcia 22 |
Berlinger Haus BH-9363 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus BH-9363
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BerlingerHaus cyfrowa waga kuchenna nośność 5 kg BH/9363 69476 | 63 zł |
Waga kuchenna Berlinger Haus BH/9363 (5999108440403) | 47 zł |
ELEKTRONICZNA WAGA KUCHENNA BERLINGER HAUS BH-9363 | 79 zł |
Waga kuchenna Berlinger Haus BH-9363 czarny opalizujący | 84 zł |
Waga kuchenna BERLINGER HAUS BH/9363 | 85 zł |
ELEKTRONICZNA WAGA KUCHENNA BERLINGER HAUS BH-9364 | 79 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus BH-9363
Ceny na Berlinger Haus BH-9363 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus BH-9360 | od 79 zł | 7 oferty | ||
Berlinger Haus BH-9363 | od 47 zł | 7 oferty | ||
Berlinger Haus BH-9352 | od 63 zł | 7 oferty | ||
Berlinger Haus BH-9361 | od 69 zł | 1 oferta | ||
Berlinger Haus BH-9350 | od 61 zł | 8 oferty | ||
Berlinger Haus BH-9364 | od 42 zł | 1 oferta | ||
Berlinger Haus BH-9355 | od 70 zł | 7 oferty | ||
Berlinger Haus BH-9362 | od 40 zł | 5 oferty | ||
Berlinger Haus BH-9359 | od 42 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →