Waga Berlinger Haus BH-9107
Zdjęcia 3 |
Berlinger Haus BH-9107 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus BH-9107
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WAGA ŁAZIENKOWA BODY FAT BERLINGER HAUS BH-9108 | 119 zł |
Waga łazienkowa Berlinger Haus BH-9107 | 183 zł |
Waga łazienkowa Black Rose BerlingerHaus BH-9528 | 110 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →