Waga Berlinger Haus BH-9108
Zdjęcia 17 |
Berlinger Haus BH-9108 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus BH-9108
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Waga BERLINGER HAUS Emerald Collection BH/9108 | 137 zł |
Waga łazienkowa EMERALD, z pomiarem tkanki tłuszczowej, zielona | 80 zł |
Waga BERLINGER HAUS Emerald Collection BH/9108 BH-9108 | 137 zł |
Waga BERLINGER HAUS Emerald Collection BH/9108 | 137 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus BH-9108
Ceny na Berlinger Haus BH-9108 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus BH-9356 | od 73 zł | 4 oferty | ||
Berlinger Haus BH-9102 | od 75 zł | 2 oferty | ||
Berlinger Haus BH-9104 | od 119 zł | 1 oferta | ||
Berlinger Haus BH-9223 | od 79 zł | 8 oferty | ||
Berlinger Haus BH-9217 | od 77 zł | 1 oferta | ||
Berlinger Haus BH-9358 | od 90 zł | 3 oferty | ||
Berlinger Haus BH-9108 | od 80 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →