Toster Severin AT 4321
Zdjęcia 6 |
Severin AT 4321 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Severin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Severin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Severin AT 4321
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Severin AT 4321 czarny AGDM-TOS-SVN-044 | 135 zł |
Severin AT 4321 Ruszt do bułek Rozmrażanie 850W | 160 zł |
Toster Severin AT 4321 czarny | 135 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →