Тостер Lund 67501
Фото 7 |
Lund 67501 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lund 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lund.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lund 67501
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Toster LUND 67501 | 98 zł |
Toster Lund T67501 czarny | 119 zł |
TOYA Lund toster 1300-1500w czarny | 123 zł |
Toster opiekacz kanapek 7 poziomów 3 funkcyjny 4 kromki 1500w LUND 67501 Y | 105 zł |
Lund Toster 1300-1500W Czarny W-67501 5906083056550 | 133 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →